.

.

.

<<  Kurumsal  >>

ENES SONDAJ; Sondaj malzemeleri ve sondaj yedek parçalarının imalat ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.

.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

.

■ Amacımız ;

.

Sondaj makina malzemeleri ile sondaj yedek parçalarını kaliteden asla ödün vermeden üretmek, ürünlerimizi müşterilerimize en ekonomik şartlarda pazarlamaktır.

.

■ İmalat ve pazarlamasını yaptığımız ürün çeşitlerini kısaca yazacak olursak;

.

Ayna mahruti, balata, rotary bilyası, ara redüksiyon, büyük ve küçük su başlığı, orta su başlığı, kutu mili, bujing, çok ağızlı baskı ayar dökümü, zincir kutusu, zincir, su başlığı bilyası, kavramalı kutu dişlisi, dişli kasnak, küçük tij maşonu,hava başlığı, rotary ve rotary borusu , tork anahtarı, su başlığı lastik takoz, karot maşonu, halat sarıcı, şanzuman, sondaj slip, kule makarası, manevra başlığı, kelli maşonu, sondaj maşonu matkap sapı, sondaj ağırlığı dişi ve erkek sondaj klavuzu diğer sondaj yedek parçalarından oluşmaktadır.

.

Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamız, her zaman " üründe kalite ve fiyatta ekonomiyi " kendisine düstur edinmiştir. Bu nedenle işimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda, hakkettiğiniz ürünü sunmanın onur ve gururunu taşıyoruz.

.

Misyon;

.

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

.

Vizyon;

.

Her zamankinden daha yüksek bir performansla, üretimde kaliteden ödün vermeden en iyi hizmeti sunmak koşuluyla hedef kitlenin sektörle ilgili ihtiyaçlarına zamanında uygun çözümler üretmek ve sektöre yön veren lider kurum olmak.

.

.


ENES SONDAJ MALZEMELERİ
0 532 323 20 12 -   0 332 237 08 88 -   0 538 401 01 38
E-mail : bilgi@sondajyedekparcasi.com
Konya Insaat